פונטים בעברית להורדה מיידית

פונטים שאהבתי
0
פריטים
החשבון שלי / צור חשבון
פונטים בשפות: לטינית רוסית וערבית
נוסף לפונטים בעברית, מציעה מסטרפונט את ספריית הפונטים הגדולה בעולם המכילה כ- 18,000 פונטים לועזיים ב 40 שפות זרות, למקינטוש ולחלונות. מבחר הפונטים הרחב מספק מקור קבוע ובלתי נדלה של יצירתיות העומד לרשות הלקוח. אנו מייצגים בישראל באופן בלעדי את ספריות הפונטים הגדולות בעולם כמו Linotype  ו-Monotype, ובמסגרת הסכמי היצוג הבלעדיים בישראל, ניתן אף לרכוש רישיונות שימוש נרחבים לדפוס ולהטמעה באתרי אינטרנט.

הידע והמומחיות שלנו ויחסינו המיוחדים עם מספר רב של חברות פונטים בעולם, מספקים ללקוח את כל צרכיו בפונטים בקניה אחת נוחה, תחת קורת גג אחת ובאספקה מיידית.

 

מבחר עשיר של פונטים בערבית - קטלוג להורדה

 
 
 
 
 
פונטים ברוסית קטלוג להורדה

 
עברית מול לועזית
במקרים רבים פונים אלינו לקוחות ומבקשים המלצה של סוג אות לטינית התואמת לאות העברית שבחרו. נשמח להמליץ לכם על פונטים בעלי משקל, קצב וכתמיות התואמים לאות האנגלית, ולעתים תוכלו אף למצוא פונט עברי שנעשה מתוך כוונה להתאים לפונט הלטיני - במקרה זה תהיה כמובן התאמה מושלמת. בכל מקרה של התלבטות בבחירת פונט לועזי תואם לעברית, נשמח לעמוד לרשותכם כדי להבטיח שתעשו את הבחירה נכונה. נוכל למצוא עבורכם כל פונט לטיני שיתאים לצרכי הפרוייקט שלכם, או סתם לבדוק עבורכם איך נקרא הפונט הלטיני שמצאתם ותבקשו לדעת מהו.© כל הזכויות שמורות למסטרפונט בע"מ